XVII Zlot Krasnali

Przypominamy, że 27 lipca 2019 roku o godz. 14:00, na terenie rezerwatu przyrody Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie, odbędzie się kolejna edycja Zlotu Krasnali. Tym razem motywem przewodnim będzie średniowiecze – “Rycerskie zabawy Krasnali”.

Przypominamy, że ta corocznie organizowana impreza ma charakter całodniowego pikniku rodzinnego. Rezerwat Skalny Głazy Krasnoludków wypełniają dzieci przebrane w kolorowe stroje. W programie imprezy znajdują się m.in. konkursy, zabawy z Clownem i Animatorami, warsztaty, malowanie buziek i wiele innych atrakcji dla dzieci.
W tym sezonie na uczestników czekać będą różne niespodzianki, gry i zabawy utrzymane w konwencji średniowiecznej m.in. rzut i strzelanie do tarczy, średniowieczne piłkarzyki, mini turniej rycerski, oblężenie zamku, plener malarski czy warsztaty twórcze.

Dla przebranych uczestników zabawy organizator przygotował pokaz mody średniowiecznej – na wybiegu będą mogły zaprezentować się wszystkie przybyłe księżniczki, rycerze, elfy, krasnale. Nie zabraknie wspaniałego tortu, ścianki wspinaczkowej i dmuchanej zjeżdżalni.

W ubiegłym roku Rezerwat Skalny Głazy Krasnoludków zamienił się w prehistoryczną krainę, której goście spotkali się z dinozaurami, prawdziwymi jaskiniowcami i dowiedzieli się, jak wyglądało życie w epoce kamienia łupanego.

Relacja z ubiegłego roku oczywiście dostępna na naszym portalu.

Share

Zobacz inne

One Thought to “XVII Zlot Krasnali”

Leave a Comment