Wyrzucił przez okno butelkę, której odpryski uszkodziły zaparkowany pojazd

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może nastolatkowi podejrzanemu o uszkodzenie samochodu zaparkowanego na terenie jednego z pensjonatów w Szklarskiej Porębie. Poniesione straty właściciel oszacował na około 1000 zł. Chłopak w trakcie zabawy w jednym z pokoi wyrzucił przez okno butelkę, której odpryski spadając uszkodziły auto. Teraz za to przestępstwo odpowie przed sądem.

Policjanci  z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 17-letniego  mieszkańca województwa łódzkiego podejrzanego  o uszkodzenie mienia .

Jak ustalili funkcjonariusze, nastolatek wraz grupą młodzieży przebywał na wycieczce szkolnej w Szklarskiej Porębie. W noc przed wyjazdem do domu, postanowili się zabawić i zorganizowali, tzw. zieloną noc. W trakcie zabawy 17-latek wyrzucił przez okno butelkę, której odpryski spadając uszkodziły zaparkowany pojazd. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował wstępnie na  około 1000 zł.

O przestępstwie właściciel powiadomił Policję. Nastolatek podejrzewany o ten czyn został zatrzymany wkrótce po zdarzeniu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
17-latkowi za uszkodzenie mienia grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment