Wyróżnienie dla SSEMP w Kamiennej Górze

Dzisiaj (czwartek, 9 grudnia) w siedzibie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości S.A. w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnienia „Symbol Rozwoju Biznesu 2021″, które uzyskała Spółka .

Oficjalne wyróżnienie wręczone zostało Prezesowi Zarządu Tadeuszowi Rycharskiemu przez Redaktora Naczelnego „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego” Jakuba Lisieckiego.

– „Symbol Rozwoju Biznesu 2021” przyznany został Kamiennogórskiej Strefie ze względu na wyjątkowe osiągnięcia biznesowe w roku 2021 w tym ilość wydanych decyzji o wsparciu i wypracowany zysk z działalności operacyjnej. Tegoroczne, rekordowe wyniki Spółki to efekt dobrej współpracy Strefy z przedsiębiorcami, którzy dla swoich inwestycji wybrali obszar Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. Sprawna obsługa inwestorów przez pracowników SSEMP S.A. to również jeden z kluczowych czynników sukcesu. Co więcej, dobre wyniki Spółki, mimo trwającej pandemii COVID-19, to fundamentalnie zasługa korzystnych zmian legislacyjnych wprowadzonych przez rząd Premiera Mateusza Morawieckiego Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji – mówi Prezes Tadeusz Rycharski. – W tym trudnym dla wielu firm czasie, udało się nam pozyskać ponad dwudziestu inwestorów do skorzystania z naszej oferty i zainwestowania na obszarze zarządzanym przez Kamiennogórską Strefę. Wsparcie inicjatyw SSEMP S.A. przez Poseł Marzenę Machałek jest dla nas również bardzo ważne – dodaje Prezes.

Zobacz inne

Leave a Comment