Wyniki wyborów 2019 do Sejmu i Senatu RP

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP
Powiat kamiennogórski

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 693
41,22%
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 6 017
32,24%
 
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2 782
14,90%
 
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 988
5,29%
 
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 881
4,72%
 
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 304
1,63%
 
Razem 18 665
 
100%

Wyniki wyborów 2019 do Senatu RP
Powiat kamiennogórski

Nazwisko i imiona Komitet Liczba głosów Procent głosów
MRÓZ Krzysztof Stanisław KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 934
42,99%
 
KLIMEK Kazimierz Sławomir KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA 3 705
20,08%
 
POKÓJ Jerzy Jan KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 6 816
36,93%
 
  Razem 18 455
 
100%

 

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP
Powiat kamiennogórski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 LIPIŃSKI Adam Józef 33 269
2 WITEK Elżbieta Barbara 46 171
3 MACHAŁEK Marzena Anna 22 481
4 KUBÓW Krzysztof Jan 23 834
5 ZUBOWSKI Wojciech Michał 12 868
6 SZYMAŃSKA Ewa Zofia 8 930
7 ZEMBIK Teresa 3 284
8 BABUŚKA Adam 3 361
9 RYPIŃSKI Józef 3 167
10 POGODA Szymon Marek 4 876
11 MARCINIAK Wojciech 3 293
12 KARWAN Jacek 3 161
13 KREDKOWSKI Andrzej 2 978
14 BUCIUTO Jadwiga Barbara 1 327
15 GĘBORYS Dagmara Helena 818
16 BRZOZOWSKA Kamila Dorota 1 427
17 BADZIŃSKA Agnieszka Ewa 741
18 SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara 723
19 CZYRKO Eurydyka Maria 734
20 KWIATKOWSKA Ewa 1 553
21 URBANOWICZ Łukasz Franciszek 530
22 SARBAK Dawid Łukasz 352
23 BOJAKOWSKA Dorota 1 787
24 LESZCZYK Wojciech Paweł 1 699
Razem   183 364

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BORYS Piotr 35 064
2 CZERNOW Zofia 15 761
3 KROPIWNICKI Robert 14 714
4 KRAWCZYK Iwona Małgorzata 8 081
5 DROZD Ewa 9 671
6 DUDKOWIAK Jarosław Ryszard 2 226
7 BARANOWSKA Dorota 5 003
8 BANDER Michał 1 875
9 SIKORA Konrad Jerzy 3 843
10 ROWIŃSKI Konrad Antoni 2 118
11 PICHAŁA Anna Eugenia 843
12 DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna 889
13 ROLSKA Beata Edyta 785
14 GRZEŚKÓW Zbigniew 630
15 BARCIK Krystyna Henryka 853
16 MAGRYŚ Urszula 551
17 JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof 1 128
18 SKÓRZEWSKA Barbara Anna 327
19 STRĄCZEK Joanna Dorota 404
20 SURWIŁO Małgorzata Joanna 433
21 BROK Anna 548
22 ZIELIŃSKI Grzegorz 737
23 GRAF Mirosław 831
24 BARTKOWIAK Włodzimierz 876
Razem   108 191

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena 41 480
2 OBAZ Robert Marcin 4 205
3 FILACZYŃSKA Kaja 4 045
4 ZBRZYZNY Ryszard 4 107
5 PIĄTEK Damian 3 196
6 BURAKOWSKA Krystyna Anna 588
7 PACZÓSKI Piotr Jerzy 1 919
8 ORZECHOWSKA Joanna Magdalena 1 216
9 GRYĆ Paweł 473
10 MIARA Rafał 1 399
11 JANKOWSKA Magdalena 916
12 KRÓLEWIECKA-WALA Dominika 476
13 MAJEWICZ Przemysław Mikołaj 392
14 BIDNYK Mikołaj Adam 411
15 KOHLMAN Piotr Rafał 296
16 GŁUSZKO Rafał Krzysztof 827
17 BACZMAŃSKI Paweł Adam 730
18 PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna 803
19 GRZYB Leszek Kazimierz 574
20 RAKSZEWSKA Alicja 361
21 JÓŹWIK Magdalena 352
22 BRYCZKOWSKA Inez Jolanta 457
23 KOKO Daniel Radosław 1 028
24 GADEK Sławomir Adam 810
Razem   71 061

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŻUK Stanisław Adam 7 694
2 SAMBORSKI Tadeusz 5 703
3 SZCZĘSNA Mariola 3 474
4 ROJEK Andrzej 3 174
5 LASKOWSKI Stanisław 1 382
6 JURKOWSKI Artur Andrzej 1 032
7 RAK Zofia 1 249
8 PIOTROWSKI Wiktor Marian 395
9 BRZOZOWSKA Bożena Maria 703
10 BURDYNA Olga 776
11 WRONA Maria 584
12 STANKIEWICZ Cecylia Ewa 491
13 SADOWSKI Roman Edward 626
14 GRZYB Stanisław 541
15 MATYS Waldemar Andrzej 250
16 SALATA Romuald Piotr 172
17 KRASOWSKI Marcin Karol 272
18 TUCHOWSKA Kazimiera Zofia 401
19 IMIELSKI Mariusz Janusz 87
20 ŁASICA Bartosz 625
21 OTROCIUK Barbara 231
22 BUKAT Eugenia 121
23 GNAT Stanisław 418
24 SUPIERZ Leszek Józef 605
Razem   31 006

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 6 358
2 JASIŃSKI Krzysztof Piotr 2 313
3 POTOCKA-KACZYK Anna Dorota 2 413
4 MISTOŃ Krzysztof Norbert 677
5 GUDOWSKI Dominik Sławomir 850
6 BUSTOWSKI Marcin Jerzy 1 462
7 SOSIŃSKI Krystian Piotr 811
8 BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad 484
9 KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj 5 450
10 PASZYN Paweł Stefan 438
11 MALICKI Jakub Edward 362
12 GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej 194
13 ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka 340
14 KARPIEJ Sabina Iwona 291
15 SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja 172
16 SPRYSAK Sebastian Jacek 212
17 WINNICKA Regina Elżbieta 576
18 BURDZIŃSKA Małgorzata Olga 221
19 HOSZOWSKI Jarosław 300
20 PASZYN Agnieszka Katarzyna 214
21 NICIEJEWSKA Joanna 234
22 MAJEWICZ Paweł 947
Razem   25 319

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 MYRDA Adam Stanisław 4 381
2 GABRYSIAK Tomasz Andrzej 1 214
3 KIEŁB Jacek 957
4 MIEDZIŃSKI Piotr Jan 400
5 JANIK Kazimierz 477
6 CASTAÑEDA TRUJILLO Beata 480
7 WANDYCZ Piotr Kazimierz 315
8 SZEFFS Irena Ewa 283
9 SALA Rafał Krzysztof 261
10 LEWICKI Krzysztof Mirosław 311
11 TOBIASZ Aleksandra Marta 346
12 CIEŚLA Maciej Jan 361
13 SOBIESKA Emilia Janina 436
14 ZIELIŃSKI Artur Waldemar 234
15 CZAJA Dariusz Andrzej 414
16 FOREMNA Justyna Magdalena 261
17 KUŚWIK Bartosz Seweryn 237
18 GRZELAK Katarzyna Aneta 339
19 WITKOWSKI Krzysztof Walery 179
20 KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta 122
21 ZAWIERUCHA Stefan Adam 196
22 TYMIŃSKA Katarzyna Paula 223
23 SAŁADUCHA Jadwiga Wacława 128
24 POLAK-SALOMON Kamil Norbert 940
Razem   13 495

Info: pkw.gov.pl

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz