Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP
Powiat kamiennogórski
Komitet | Liczba głosów | Procent głosów |
---|---|---|
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 7 693 |
41,22%
|
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI | 6 017 |
32,24%
|
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ | 2 782 |
14,90%
|
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ | 988 |
5,29%
|
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | 881 |
4,72%
|
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY | 304 |
1,63%
|
Razem | 18 665 |
100%
|
Wyniki wyborów 2019 do Senatu RP
Powiat kamiennogórski
Nazwisko i imiona | Komitet | Liczba głosów | Procent głosów |
---|---|---|---|
MRÓZ Krzysztof Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | 7 934 |
42,99%
|
KLIMEK Kazimierz Sławomir | KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA | 3 705 |
20,08%
|
POKÓJ Jerzy Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI | 6 816 |
36,93%
|
Razem | 18 455 |
100%
|
Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP
Powiat kamiennogórski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | LIPIŃSKI Adam Józef | 33 269 |
2 | WITEK Elżbieta Barbara | 46 171 |
3 | MACHAŁEK Marzena Anna | 22 481 |
4 | KUBÓW Krzysztof Jan | 23 834 |
5 | ZUBOWSKI Wojciech Michał | 12 868 |
6 | SZYMAŃSKA Ewa Zofia | 8 930 |
7 | ZEMBIK Teresa | 3 284 |
8 | BABUŚKA Adam | 3 361 |
9 | RYPIŃSKI Józef | 3 167 |
10 | POGODA Szymon Marek | 4 876 |
11 | MARCINIAK Wojciech | 3 293 |
12 | KARWAN Jacek | 3 161 |
13 | KREDKOWSKI Andrzej | 2 978 |
14 | BUCIUTO Jadwiga Barbara | 1 327 |
15 | GĘBORYS Dagmara Helena | 818 |
16 | BRZOZOWSKA Kamila Dorota | 1 427 |
17 | BADZIŃSKA Agnieszka Ewa | 741 |
18 | SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara | 723 |
19 | CZYRKO Eurydyka Maria | 734 |
20 | KWIATKOWSKA Ewa | 1 553 |
21 | URBANOWICZ Łukasz Franciszek | 530 |
22 | SARBAK Dawid Łukasz | 352 |
23 | BOJAKOWSKA Dorota | 1 787 |
24 | LESZCZYK Wojciech Paweł | 1 699 |
Razem | 183 364 |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | BORYS Piotr | 35 064 |
2 | CZERNOW Zofia | 15 761 |
3 | KROPIWNICKI Robert | 14 714 |
4 | KRAWCZYK Iwona Małgorzata | 8 081 |
5 | DROZD Ewa | 9 671 |
6 | DUDKOWIAK Jarosław Ryszard | 2 226 |
7 | BARANOWSKA Dorota | 5 003 |
8 | BANDER Michał | 1 875 |
9 | SIKORA Konrad Jerzy | 3 843 |
10 | ROWIŃSKI Konrad Antoni | 2 118 |
11 | PICHAŁA Anna Eugenia | 843 |
12 | DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna | 889 |
13 | ROLSKA Beata Edyta | 785 |
14 | GRZEŚKÓW Zbigniew | 630 |
15 | BARCIK Krystyna Henryka | 853 |
16 | MAGRYŚ Urszula | 551 |
17 | JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof | 1 128 |
18 | SKÓRZEWSKA Barbara Anna | 327 |
19 | STRĄCZEK Joanna Dorota | 404 |
20 | SURWIŁO Małgorzata Joanna | 433 |
21 | BROK Anna | 548 |
22 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 737 |
23 | GRAF Mirosław | 831 |
24 | BARTKOWIAK Włodzimierz | 876 |
Razem | 108 191 |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena | 41 480 |
2 | OBAZ Robert Marcin | 4 205 |
3 | FILACZYŃSKA Kaja | 4 045 |
4 | ZBRZYZNY Ryszard | 4 107 |
5 | PIĄTEK Damian | 3 196 |
6 | BURAKOWSKA Krystyna Anna | 588 |
7 | PACZÓSKI Piotr Jerzy | 1 919 |
8 | ORZECHOWSKA Joanna Magdalena | 1 216 |
9 | GRYĆ Paweł | 473 |
10 | MIARA Rafał | 1 399 |
11 | JANKOWSKA Magdalena | 916 |
12 | KRÓLEWIECKA-WALA Dominika | 476 |
13 | MAJEWICZ Przemysław Mikołaj | 392 |
14 | BIDNYK Mikołaj Adam | 411 |
15 | KOHLMAN Piotr Rafał | 296 |
16 | GŁUSZKO Rafał Krzysztof | 827 |
17 | BACZMAŃSKI Paweł Adam | 730 |
18 | PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna | 803 |
19 | GRZYB Leszek Kazimierz | 574 |
20 | RAKSZEWSKA Alicja | 361 |
21 | JÓŹWIK Magdalena | 352 |
22 | BRYCZKOWSKA Inez Jolanta | 457 |
23 | KOKO Daniel Radosław | 1 028 |
24 | GADEK Sławomir Adam | 810 |
Razem | 71 061 |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | ŻUK Stanisław Adam | 7 694 |
2 | SAMBORSKI Tadeusz | 5 703 |
3 | SZCZĘSNA Mariola | 3 474 |
4 | ROJEK Andrzej | 3 174 |
5 | LASKOWSKI Stanisław | 1 382 |
6 | JURKOWSKI Artur Andrzej | 1 032 |
7 | RAK Zofia | 1 249 |
8 | PIOTROWSKI Wiktor Marian | 395 |
9 | BRZOZOWSKA Bożena Maria | 703 |
10 | BURDYNA Olga | 776 |
11 | WRONA Maria | 584 |
12 | STANKIEWICZ Cecylia Ewa | 491 |
13 | SADOWSKI Roman Edward | 626 |
14 | GRZYB Stanisław | 541 |
15 | MATYS Waldemar Andrzej | 250 |
16 | SALATA Romuald Piotr | 172 |
17 | KRASOWSKI Marcin Karol | 272 |
18 | TUCHOWSKA Kazimiera Zofia | 401 |
19 | IMIELSKI Mariusz Janusz | 87 |
20 | ŁASICA Bartosz | 625 |
21 | OTROCIUK Barbara | 231 |
22 | BUKAT Eugenia | 121 |
23 | GNAT Stanisław | 418 |
24 | SUPIERZ Leszek Józef | 605 |
Razem | 31 006 |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | UTECHT Waldemar Arkadiusz | 6 358 |
2 | JASIŃSKI Krzysztof Piotr | 2 313 |
3 | POTOCKA-KACZYK Anna Dorota | 2 413 |
4 | MISTOŃ Krzysztof Norbert | 677 |
5 | GUDOWSKI Dominik Sławomir | 850 |
6 | BUSTOWSKI Marcin Jerzy | 1 462 |
7 | SOSIŃSKI Krystian Piotr | 811 |
8 | BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad | 484 |
9 | KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj | 5 450 |
10 | PASZYN Paweł Stefan | 438 |
11 | MALICKI Jakub Edward | 362 |
12 | GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej | 194 |
13 | ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka | 340 |
14 | KARPIEJ Sabina Iwona | 291 |
15 | SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja | 172 |
16 | SPRYSAK Sebastian Jacek | 212 |
17 | WINNICKA Regina Elżbieta | 576 |
18 | BURDZIŃSKA Małgorzata Olga | 221 |
19 | HOSZOWSKI Jarosław | 300 |
20 | PASZYN Agnieszka Katarzyna | 214 |
21 | NICIEJEWSKA Joanna | 234 |
22 | MAJEWICZ Paweł | 947 |
Razem | 25 319 |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
Nr | Nazwisko i imiona | Liczba głosów |
---|---|---|
1 | MYRDA Adam Stanisław | 4 381 |
2 | GABRYSIAK Tomasz Andrzej | 1 214 |
3 | KIEŁB Jacek | 957 |
4 | MIEDZIŃSKI Piotr Jan | 400 |
5 | JANIK Kazimierz | 477 |
6 | CASTAÑEDA TRUJILLO Beata | 480 |
7 | WANDYCZ Piotr Kazimierz | 315 |
8 | SZEFFS Irena Ewa | 283 |
9 | SALA Rafał Krzysztof | 261 |
10 | LEWICKI Krzysztof Mirosław | 311 |
11 | TOBIASZ Aleksandra Marta | 346 |
12 | CIEŚLA Maciej Jan | 361 |
13 | SOBIESKA Emilia Janina | 436 |
14 | ZIELIŃSKI Artur Waldemar | 234 |
15 | CZAJA Dariusz Andrzej | 414 |
16 | FOREMNA Justyna Magdalena | 261 |
17 | KUŚWIK Bartosz Seweryn | 237 |
18 | GRZELAK Katarzyna Aneta | 339 |
19 | WITKOWSKI Krzysztof Walery | 179 |
20 | KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta | 122 |
21 | ZAWIERUCHA Stefan Adam | 196 |
22 | TYMIŃSKA Katarzyna Paula | 223 |
23 | SAŁADUCHA Jadwiga Wacława | 128 |
24 | POLAK-SALOMON Kamil Norbert | 940 |
Razem | 13 495 |
Info: pkw.gov.pl