Wyniki rozgrywek (15-16 czerwca). Ligi regionalne 2018/2019

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Jelenia Góra

Kolejka 28 – 15-16 czerwca
Cosmos Radzimów 2-3 Julia Szklarska Poręba 15 czerwca, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 4-0 Stella Lubomierz 15 czerwca, 17:00
Piast Wykroty 2-2 Gryf Gryfów Śląski 15 czerwca, 17:00
Piast Bolków 4-1 Granica Bogatynia 15 czerwca, 17:00
Włókniarz Leśna 1-2 Hutnik Pieńsk 15 czerwca, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 0-0 Nysa Zgorzelec 16 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Olimpia Kamienna Góra 16 czerwca, 11:00
Łużyce Lubań 0-3 Pogoń Świerzawa 15 czerwca, 15:00

Klasa A 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I

Kolejka 26 – 15-16 czerwca
Czarni Przedwojów 1-1 Czarni Strzyżowiec 15 czerwca, 16:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-4 Halniak Miłków 16 czerwca, 11:00
Bóbr Marciszów 3-4 Dolomit Pisarzowice 16 czerwca, 11:00
Budowlani Wojcieszów 7-1 Orzeł Mysłakowice 15 czerwca, 16:00
Lechia Piechowice 2-5 Olimpia Kowary 16 czerwca, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra 4-1 KS Łomnica 16 czerwca, 11:00
Pogoń Wleń 1-2 Orzeł Wojcieszów 16 czerwca, 11:00

Klasa A 2018/2019, grupa: Wałbrzych I

Kolejka 28 – 15-16 czerwca
Podgórze Wałbrzych 2-2 Herbapol Stanowice 16 czerwca, 17:00
Darbor Bolesławice 4-0 Górnik II Wałbrzych 16 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice 4-2 Błękitni Słotwina 16 czerwca, 14:00
Czarni Wałbrzych 1-3 Orzeł Lubawka 16 czerwca, 13:00
Włókniarz Głuszyca 3-1 Zagłębie Wałbrzych 16 czerwca, 17:00
Unia Jaroszów 1-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 16 czerwca, 16:00
Victoria Świebodzice 3-0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 15 czerwca, 17:00
Iskra Witków Śląski 4-3 KS Walim 16 czerwca, 17:00

Klasa B 2018/2019, grupa: Jelenia Góra I

Kolejka 22 – 15-16 czerwca
Victoria Czadrów 1-4 Lesk Sędzisław 16 czerwca, 11:00
Husaria Grzędy 1-6 Orły Lipienica 16 czerwca, 11:00
Potok Karpniki 4-0 LZS Janiszów 16 czerwca, 11:00
Skalnik Czarny Bór 2-0 Dragon Miszkowice 16 czerwca, 11:00
Victoria Jelenia Góra 5-0 Uran Okrzeszyn 16 czerwca, 11:00
Płomyk Borówno Bóbr Opawa

Źródło: 90minut.pl

Share

Zobacz również

Dodaj komentarz