Wylosowali czujki tlenku węgla

W Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się rozdanie nagród w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, w którą włączył się samorząd Kamiennej Góry. Czujki można było wygrać, biorąc udział w ankiecie, którą przeprowadzał wydział zarządzania kryzysowego w kamiennogórskim ratuszu.

Wylosowane czujki wręczyli burmistrz Janusz Chodasewicz oraz komendant PSP w Kamiennej Górze Sławomir Graczyk.

Wydarzenie uzupełnił program artystyczny przygotowany przez dzieci z drużyny strażackiej działającej przy Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kamiennej Górze. 

Spośród nadesłanych, poprawnie wypełnionych ankiet wylosowanych zostało 10 osób, do których trafiły czujki czadu zakupione przez Urząd Miasta.

Lista wylosowanych osób: Katarzyna Tobiasz, Joanna Zapała, Marcin Kanter, Andrzej Kacprzyk, Mieczysław Kochman, Czesław Jacoń, Irena Marcinów-Stadnicka, Kazimierz Grobens, Anna Fokt, Gabriela Pozorska.

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla. Celem głównym kampanii jest zmniejszenie liczby ofiar pożarów i zatruć tlenkiem węgla w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment