Wykorzystała nieuwagę personelu i ukradła perfumy

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może 24-letniej mieszkance powiatu jeleniogórskiego podejrzanej o kradzieże. Jej łupem padły perfumy i kosmetyki o wartości około 1700 zł na szkodę jednej z jeleniogórskich drogerii. Kobieta oświadczyła, że skradzione mienie sprzedała przygodnie napotkanym osobom. Za popełnione czyny odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności ustalili i zatrzymali 24-letnią mieszkankę  podejrzaną o kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta w lutym br. dopuściła się w Jeleniej Górze 2 kradzieży. Wykorzystując nieuwagę personelu w jednej z jeleniogórskich drogerii dwukrotnie ukradła perfumy i kosmetyki o wartości około 1700 zł.

Policjanci powiadomieni o kradzieżach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która się ich dopuściła. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali 24-latkę jako podejrzewaną o te czyny.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment