Wykorzystał okazję i ukradł terminal płatniczy

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież w jednym z hoteli w Szklarskiej Porębie. Mężczyzna ukradł terminal płatniczy o wartości 1000 zł. Okazało się, że mężczyzna dopuścił się tego czynu w warunkach, tzw. ”recydywy”. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie ustalili, a następnie zatrzymali 55-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 14 października 2019 roku w jednym z hoteli w Szklarskiej Porębie. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł terminal płatniczy. Jego wartość pokrzywdzony podmiot oszacował na 1000 zł.

Powiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego przestępstwa. Funkcjonariusze w oparciu o analizę monitoringu oraz na podstawie  zebranych informacji ustalili i zatrzymali 55-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Okazało się czynu tego dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Teraz za popełniony czyn grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment