Wyjaśnienia Aleksandry Krawczyk w sprawie dochodzenia prokuratury

Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze prowadzi dochodzenie przeciwko Aleksandrze Krawczyk (wyrażona zgoda na podawanie pełnego nazwiska), że 2 lipca br. znajdując się w stanie nietrzeźwości prowadziła pojazd. Aleksandra Krawczyk została przesłuchana w charakterze podejrzanej, gdzie nie przyznała się do zarzucanych czynów, składając obszerne wyjaśnienia. Podejrzana miała spowodować szkodę parkingową przy jednym z barów znajdujących się na kamiennogórskim osiedlu, w postaci przytarcia innego pojazdu.

Aleksandra Krawczyk wyjaśniła, że nie jechała w stanie nietrzeźwości. Faktem jest, że wyjeżdżając z parkingu doszło do przetarcia zaparkowanego samochodu.

Było późno nie chciałam budzić właściciela ani go szukać o tej godzinie, więc wpisałam sobie rejestrację z zamiarem, że odezwę się do niego rano. W barze, który zamykałam razem z właścicielem już nie było gości. Miałam wtedy bardzo ciężki dzień. Pojechałam do domu i zrobiłam sobie drinka jednego, drugiego. Wypaliłam w tym czasie siedem papierosów i po około 2 godzinach przyjechała policja. Zostałam przebadana alkomatem i zabrali mi prawo jazdy. Nie rozumiem co to jest za kraj, w którym we własnym domu nie możesz napić się drinka jeśli masz zaparkowany samochód przed bramą.

Aleksandra Krawczyk

Share

Zobacz również

8 Thoughts to “Wyjaśnienia Aleksandry Krawczyk w sprawie dochodzenia prokuratury”

 1. aaa

  Czy można dowiedzieć się od Pani Krawczyk ile razy policjanci mierzyli jej stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu, czy był pomiar z krwi, czy stężenie malało czy rosło.

 2. Muzyk

  …a ziemia kręciła się za szybko 😀

 3. mrs

  Taki kraj że zachodzi podejrzenie, że prowadziła Pani pod wpływem alkoholu i trzeba to wyjaśnić. Ale co trzeba mieć w głowie żeby po uderzeniu w czyjeś auto pierwsze co to sięgać po wódę.

  1. Mariusz Grobelny

   To jest jej ściema. Każdy logicznie myślący człowiek nie przyjmie tego jako wytłumaczenie. Normalnie
   to zostawia się swoje dane za wycieraczką…

  2. "koleżanka "

   Jak zawsze wyjdzie obronną ręką! Zwykły “Kowalski” nie miałby prawa obrony. Standard. Olunia jak zawsze się wybroni ! Mamusia pomoże

 4. Tamara

  A jak po numerze rejestracyjnym chciała się Pani skontaktować rano z właścicielem?😁

 5. Obywatel

  A to dobrze wiedzieć że zabrali p.krawczyk prawo jazdy ona dalej do pracy jeDzila autem . No to widać jak bardzo uczciwa . Gratulacje

 6. Buczek

  Pani Ula B pomoże sprawe zamataczyc 😉

Leave a Reply