Wycieczka krajoznawcza do Miszkowic

W czwartek, 29 września 2022 roku uczniowie klasy IIa oraz IIb Szkoły Podstawowej w Krzeszowie, członkowie Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, wybrali się na wycieczkę krajoznawczo-przyrodniczą do Miszkowic. Uczestnicy wycieczki krajoznawczej aktywnie kontynuowali swoje uczestnictwo w „Cyklu imprez turystyczno-krajoznawczych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Kamienna Góra” organizowanych przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Kamiennej Górze przy wsparciu finansowym Gminy Kamienna Góra.

Młodzi krzeszowscy uczestnicy wycieczki zatrzymali się na terenie zbiornika wodnego Bukówka. Dzieci poznając atrakcje turystyczne, spędzili czas na zabawach i konsumpcji kiełbasek. Wielu z młodych uczestników wycieczki krajoznawczo-przyrodniczej zamierza powrócić do poznanych przez nich atrakcji ze swoimi rodzinami.

Opiekunami młodych krajoznawców byli: Anna Cieślak i Danuta Hołub – wychowawczynie klas oraz Jerzy Rubach – Nauczyciel Kraju Ojczystego i Honorowy Członek PTSM.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment