Wybrali nowego dyrektora Centrum Kultury w Kamiennej Górze?

Wszystko wskazuje na to, że zostało obsadzone stanowisko Dyrektora Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Z naszych ustaleń wynika, że został nim Piotr Oskwarek – muzyk, kompozytor, producent, dyrektor artystyczny i manager kultury z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobywanym w Polsce i za granicą. Czekamy na oficjalną informację z miasta, która ma zostać przekazana do końca bieżącego roku. Nowy dyrektor ma otrzymać powołanie od burmistrza Janusza Chodasewicza i zacząć pełnić swoje obowiązki od 1 stycznia 2021 roku. 

Piotr Oskwarek współpracował z największymi gwiazdami polskiej estrady. Organizował eventy artystyczne dla największych polskich firm. Jest specjalistą w zakresie realizacji imprez kulturalnych i związanych z nimi zagadnień: prawnych, technicznych, promocyjnych, artystycznych. Był również współorganizatorem Dni Kamiennej Góry, najprawdopodobniej w 2018 roku, gdzie gwiazdą była Agnieszka Chylińska. Reportaż z koncertu dostępny tutaj.

Przypominamy, że w konkursie na stanowisko Dyrektora Centrum Kultury wpłynęły dwie oferty, jednak żadna z kandydatur rekomendowanych przez Komisję Konkursową nie uzyskała aprobaty burmistrza, o czym informowaliśmy tutaj.

Aktualizacja
Oficjalny komunikat Urzędu Miasta Kamienna Góra

Share

Zobacz inne

Leave a Comment