Wrocław w Rytmie Disco – Niebawem nasza relacja!

Przypominamy, iż już 14 czerwca na scenie Stadionu Wrocław odbędzie się wielkie muzyczne wydarzenie z gwiazdami disco polo, o czym informowaliśmy wcześniej.

Miło nam poinformować, iż organizatorzy docenili potencjał naszego portalu, więc czadrow.pl znalazł się wśród akredytowanych mediów relacjonujących to wydarzenie. Obszerną relację z występów gwiazd disco polo zaprezentujemy niebawem.

Koncert Wrocław w Rytmie Disco transmitowany będzie na antenie Telewizji Polsat oraz w Disco Polo Music. Na scenie zagrają m.in.: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Czadoman, La Bouche, Kamaliya, Jenny Berggren z Ace of Base, Rui Carlos Ferreira, After Party, Markus P, MIG, Mejk, Power Play, Łobuzy, Milano, Long & Junior, Masters, Bayer Full, Quest, Playboys.

To będzie idealne rozpoczęcie długiego weekendu gdzie Wrocław stanie się stolicą muzyki disco polo! Niezapomnianą zabawę zapewnią hity najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco.

W tym roku Telewizja Polsat oraz muzyka disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie Telewizja Polsat jako pierwsza zaczęła pokazywać tę muzykę, która choć szybko zyskiwała popularność w całym kraju, nie była dotychczas obecna w żadnej telewizji.
Z tej okazji mieszkańców Dolnego Śląska czeka wyjątkowy wieczór z największymi gwiazdami muzyki tanecznej! Ta impreza ma szansę stać się największą w kraju!

Aktualizacja
Relacja z wydarzenia dostępna tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment