Wrocław w Rytmie Disco – Informacje

Już 14 czerwca Wrocław stanie się stolicą muzyki disco polo! Niezapomnianą zabawę zapewnią hity najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco.

W tym roku Telewizja Polsat oraz muzyka disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie Telewizja Polsat jako pierwsza zaczęła pokazywać tę muzykę, która choć szybko zyskiwała popularność w całym kraju, nie była dotychczas obecna w żadnej telewizji.

Relację z imprezy będzie można śledzić od godz. 20:05 na antenie Telewizji POLSAT. Kontynuacja koncertu od godz. 23:15 na antenie kanału Disco Polo Music.

Przypominamy również, iż portal czadrow.pl zdobył uznanie organizatora i znalazł się wśród wybranych mediów relacjonujących to wielkie wydarzenie. Fani muzyki disco polo już niebawem zobaczą naszą obszerną relację z tego wyjątkowego wieczoru z największymi gwiazdami muzyki tanecznej. Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych tutaj.

Na Stadionie Wrocław będzie można usłyszeć hity, bez których nie ma dobrej imprezy: „Jesteś szalona” zespołu Boys, „Wszyscy Polacy” Sławomira Świerzyńskiego i grupy Bayer Full, „Ona tańczy dla mnie” i „Za każdą chwilę z Tobą” zespołu Weekend. Czadoman rozgrzeje publiczność rewelacyjnym utworem „Ruda tańczy jak szalona”, Łobuzy – hitem „Ona czuje we mnie piniądz”. Żaden koncert disco nie może się odbyć bez Pięknych i Młodych i przeboju „Ona jest taka cudowna” oraz zespołu MIG śpiewającego „Wymarzona”. Nie zabraknie też weselnego hitu – „Żono moja” zespołu Masters, a także piosenek zespołów: Long&Junior, Milano, Mejk, Power Play, After Party, Quest, Playboys oraz Marcus P.

Obok rodzimych artystów, na scenie Stadionu Wrocław zameldują się gwiazdy twórcy muzyki dyskotekowej: Jenny Berggren z legendarnej, szwedzkiej grupy Ace of Base znanej z takich hitów jak „All that she wants” oraz „Beautiful life”. Do tańca porwie publiczność sam Rui Carlos Ferreira, były członek zespołu Bad Boys Blue, który wylansował przebój „You’re a woman”. Dynamikę i tajemniczość na koncercie zapewni ukraińska artystka Kamaliya, której występy są porównywane do samej Lady Gagi. Na scenie pojawi się również kultowy duet La Bouche, stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane McCray.

Dla osób wybierających się do Wrocławia zamieszczamy poniżej plan Stadionu.

Godziny wejścia na wydarzenie:
17:15: Golden Circle Early Entrance (GC EE) – wcześniejsze wejście do strefy najbliżej sceny.
18:00: Płyta B, Płyta Golden Circle (GC), Trybuny.

Wstęp na wydarzenie dzieci do 6. roku życia jest bezpłatny z zastrzeżeniem, że w tym przypadku nie są przewidziane osobne miejsca siedzące.

Pakiet Klub Biznesowy:
– możliwość pobytu od godz. 18:00 do godz. 01:00
– dedykowane wejście VIP
– komfortowe miejsca siedzące w sektorach z najlepszą widocznością
– miejsce parkingowe przy zakupie minimum 4 pakietów
– catering w formie bufetu
– bary z winem i piwem w formule open
– napoje bezalkoholowe, kawa, herbata w formule open
– dostęp do barów z mocnymi alkoholami – odpłatnie
– zaproszenie na after party po festiwalu
– możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z zespołami

Pakiet Loże:
– możliwość pobytu od godz. 18:00 do godz. 01:00
– dedykowane wejście VIP
– komfortowe miejsca siedzące
– miejsce parkingowe
– dedykowana obsługa kelnerska
– catering w formie zimnej płyty i deserów w loży
– ciepły posiłek w formie A’la carte serwowany przez obsługę kelnerską
– alkohole typu wino, piwo, wódka, whisky w formule open bar
– napoje bezalkoholowe, kawa, herbata w formule open bar
– zaproszenie na after party po festiwalu
– możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z zespołami

Share

Zobacz inne

Leave a Comment