WOŚP 2021 w Kamiennej Górze

W dniu 10 stycznia 2021 roku po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Celem zbiórki publicznej w dniu Finału jest zebranie środków pieniężnych wspomagających laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Z radością informuję, że  Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby Centrum Kultury w Kamiennej Górze utworzyło Sztab 29. Finału WOŚP pod kierunkiem  Szefa Sztabu – Marka Dańczaka. Numer kamiennogórskiego Sztabu –  412

Kamiennogórski Sztab Swoim zasięgiem obejmuje miasto Kamienna Góra, Gminę Wiejską Kamienna Góra oraz Gminę Marciszów.                                                                                                                                            W przyszłym tygodniu rozpoczniemy nabór 42 wolontariuszy, w Kamiennej Górze dwudziestu, w Krzeszowie i Pisarzowicach – dwunastu, a w Marciszowie – dziesięciu.

Szczegółowe informacje dotyczące  naboru  wolontariuszy ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Wszystkich, którzy chcą zostać wolontariuszami 29. Finału WOŚP prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 75 307 0498, 75 744 2875 lub mail: mdk_kg@poczta.onet.pl.

Na pewno spotkamy się w drugą niedzielę stycznia. O formie tego spotkania rozmawiamy, dyskutujemy, zapoznajemy się z aktualnymi informacjami i powinnościami związanymi z pandemią, ale zapewniam, że będziemy kwestować, licytować i prezentować artystyczne pokazy mieszkańców.

O formie spotkania 10 stycznia 2021 roku Sztab poinformuje na początku przyszłego roku.

Mam nadzieję, że  będziemy radośnie świętować wspólnotę naszych serc, otwartych na potrzeby innych. Zgodnie z hasłem Finału  będzie to FINAŁ Z GŁOWĄ!

Szef Sztabu # 412
Marek Dańczak

Share

Zobacz inne

Leave a Comment