WOŚP 2017 Krzeszów

Dnia 15 stycznia 2017 roku ruszył 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jednodniowej i największej w naszym kraju zbiórki publicznej.

W krzeszowskim Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra licytacje oraz kawiarenka ruszyła już od godz. 15.30. Wolontariusze z puszkami przez cały dzień zbierają datki na cel fundacji.

W sali widowiskowej Domu Kultury oprócz wokalnych występów młodzieży i przedszkolaków oraz artystycznych występów wykonawców z naszego regionu, swój koncert dał również zespół (bez nazwy) złożony z samorządowców, nauczycieli, pracowników instytucji kulturalnej i Urzędu Gminy Kamienna Góra.
Podczas występu został przetestowany nowy zestaw perkusyjny zakupiony do CBK Pisarzowice na warsztaty muzyczne dla początkujących perkusistów.

Cały dochód ze sprzedaży i licytacji w całości będzie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zobacz film z występu zespołu, któremu przewodniczy wójt gminy Patryk Straus.

Aktualizacja
Pieniądze zebrane w Krzeszowie podczas 25 Finału WOŚP z licytacji i zbiórki do puszek, zostały policzone i przekazane do sztabu w Kamiennej Górze. Zebrana suma to 11 549, 88 zł., co świadczy o wielkich sercach i chęci pomocy innym.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment