Wójt Wiesław Cepielik spotkał się z sołtysami

W dniu 11 marca przypada Dzień Sołtysa. Z tej okazji w sali narad Urzędu Gminy w Marciszowie odbyła się uroczystość, podczas której wójt Wiesław Cepielik spotkał się z sołtysami, celem okazania wdzięczności i szacunku za ich pracę oraz zaangażowanie. Po serdecznym przywitaniu odczytał list od prezydenta Andrzeja Dudy, w którym zostały przekazane życzenia liderom wiejskich społeczności. Następnie złożył osobiste podziękowania i życzył wytrwałości w dalszej pracy na rzecz gminy Marciszów.

– Pragnę złożyć życzenia zdrowia, pomyślności, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków. Niech wzajemna współpraca i zrozumienie, zarówno z mieszkańcami, jak i władzami samorządowymi przyniesie radość i pomoże w realizacji nowych wyzwań. Dziękuję za współpracę, liczne inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności. Niech wasza współpraca dostarcza wam wielu satysfakcji i będzie źródłem społecznego uznania. – powiedział wójt Wiesław Cepielik

Po przekazaniu kwiatów i drobnych upominków przyszedł czas na słodki poczęstunek i merytoryczne rozmowy z sołtysami. Nie zabrakło również specjalnie na tą okazję przygotowanego wspaniałego tortu.

Miłym akcentem były podziękowania, jakie sołtysi przekazali wójtowi za zaproszenie i uszanowanie ich trudu oraz poświęcenia na rzecz lokalnych społeczności.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment