Wójt, akordeon i 10 lat Team Meble

Dnia 16 czerwca 2018 roku w Przedwojowie w Salonie Meblowym Team Meble rozpoczęło się wielkie świętowanie obchodów dziesięciolecia działalności firmy.
Na klientów czekają promocyjne ceny, wyprzedaże i prawdziwe raty 0% bez ukrytych kosztów, do końca miesiąca.

Podczas wydarzenia nie zabrakło wójta Patryka Strausa z akordeonem oraz przygotowanego tortu przez zastępcę wójta Panią Małgorzatę Buszkiewicz.
Przypominamy, iż gra na akordeonie oraz tort zostały wylicytowane przez Team Meble w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która miała miejsce w styczniu br.

Oficjalna część uroczystości, na którą przyjechali również partnerzy handlowi salonu meblowego przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pyszny tort, szampan i zaśpiewane „100 lat” przy akompaniamencie akordeonowym znacząco uatrakcyjniło obchody dziesięciolecia działalności firmy. Klienci odwiedzający salon mogli skorzystać z poczęstunku, otrzymać drobne upominki i wpisać się do księgi pamiątkowej.

Team Meble to największy wybór mebli w atrakcyjnych cenach. Posiada w swojej ofercie meble wiodących polskich producentów i jest największym salonem w powiecie kamiennogórskim. Ta firma rodzinna goszcząca od dekady na rynku branży meblarskiej nabrała przez ten czas rozpędu i znacząco powiększyła swoją powierzchnię użytkową, starając się jak najlepiej wyeksponować walory prezentowanego asortymentu.

Salon meblowy znajdujący się w miejscowości Przedwojów zajmuje około 800 m2 przestrzeni, na której wystawiane są meble najlepszych polskich producentów.

Znajdujące się w ofercie salonu meble tapicerowane to oczywiście i przede wszystkim wysokiej jakości i w szerokiej gamie tkanin produkty firmy Libro z Lubawy, która jest wiodącym producentem w Polsce. Team Meble już w 2017 roku spełnił wysokiej jakości kryteria zarządzania jakością dostawców i partnerów handlowych, co zaowocowało otrzymaniem wyróżnienia Partner Roku od Fabryki Mebli Libro.

Team Meble to nie tylko największy wybór mebli w atrakcyjnych cenach. Od pięciu lat firma zajmuje się również projektowaniem i montażem mebli kuchennych, wiodącego producenta firmy KAM, która była wielokrotnie nagrodzona złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich, na których uczestniczą również przedstawiciele Team Meble aby być na bieżąco z aktualnymi trendami w branży meblarskiej.

W ofercie Team Meble oprócz szerokiego asortymentu mebli, również z litego dębowego drewna, znajduje się także doradztwo. Firma współpracuje z projektantami wnętrz, którzy chętnie udzielą fachowych porad w doborze mebli i szerokiego asortymentu dodatków.

Od kilku lat Team Meble prowadzi swoją wystawę na Targach „Dom i Ogród” w czeskim Trutnovie, dzięki czemu prezentuje produktu zagranicznym klientom, promując przy okazji ziemię kamiennogórską.Share

Zobacz inne

Leave a Comment