Włamania do piwnic w Lubawce. Policjanci zatrzymali sprawcę

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce 06 sierpnia br. zatrzymali 31 – letniego mężczyznę, podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniami na terenie Lubawki do pomieszczeń gospodarczych. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku sierpnia 2018 roku funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubawce zostali powiadomieni o włamaniach do pomieszczeń gospodarczych budynków mieszkalnych w centrum miasta Lubawki. Funkcjonariusze Komisariatu Policji na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego i analizy zaistniałych zdarzeń dokonali zatrzymania 31 – letniego mężczyzny mieszkańca gminy Lubawki. Jak się okazało to właśnie on dokonał kradzieży z włamaniami do piwnic, skąd skradł wartościowe narzędzia.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów kradzieży z włamaniami do których się przyznał. Jak ustalili policjanci skradzione mienie sprzedał innym postronnym osobom. Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności, a o karze łącznej zadecyduje sąd.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment