Włamał się do automatów do gier

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 52 – latka, który dokonał włamania do dwóch maszyn w jednym z salonów do gier na terenie Kamiennej Góry. Po nieuwagę personelu lokalu z maszyn zabrał kilka tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 marca br. w lokalu gier hazardowych w Kamiennej Górze w którym pojawił się 52 – letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Wykorzystując porę nocną, panujący półmrok w salonie oraz nieuwagę pracownika otworzył zabezpieczenia dwóch kaset automatów do gier w których znajdowały się pieniądze. Znajdujące się monety w automatach zabrał a następnie oddalił się z miejsca włamania.

„Kryminalni” po otrzymanym zgłoszeniu na podstawie zgromadzonych materiałów wytypowali sprawcę kradzieży z włamaniem. W dniu 14 marca br. zatrzymali i doprowadzili do kamiennogórskiej jednostki podejrzewanego o dokonanie tego czynu. Zatrzymany działał w warunkach recydywy. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za którego popełnienie odpowie przed sądem. Mężczyzna był karany za podobne przestępstwa, za kolejne grozić mu może kara pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze dostępne w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment