Warsztaty fotograficzne w Czadrowie

Stowarzyszenie Brama Czadrowska zaprasza dzieci na wakacyjny kurs fotografii.
Warsztaty fotograficzne „Lato z fotografią” są przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych i gimnazjalnych.

Podczas warsztatów zaplanowano zajęcia stacjonarne i plenerowe. Po zakończeniu warsztatów odbędzie się event, na którym zostaną zaprezentowane najciekawsze prace uczestników, wręczone upominki i świadectwa pamiątkowe.

Do dnia 24 lipca 2015 roku trwają zapisy do uczestnictwa w warsztatach. Warsztaty są bezpłatne, organizowane przez Stowarzyszenie Brama Czadrowska i współfinansowane ze środków Gminy Kamienna Góra.

Warsztaty odbędą się w terminie 27-31 lipca 2015 r. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce dnia 27 lipca o godz. 15.00 w świetlicy w Czadrowie.

Prosimy o zgłaszanie swoich dzieci do udziału w warsztatach na adres e-mail czadrow@onet.pl lub telefoniczne pod nr 695 932 603, 608 375 639.

Warsztaty będą prowadzone przez zawodowego fotografa, na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym. Dzieci, które będą miały taką możliwość mogą wykorzystać w warsztatach również własne aparaty fotograficzne.

Miło nam poinformować, iż do organizowanych warsztatów przyłączyła się Księgarnia Atena z Kamiennej Góry, która ufundowała zestaw książek, w tym książki o tematyce fotograficznej dla najlepszych uczestników zajęć.

Ta wiadomość została wysłana Systemem SMS.

71928

Share

Zobacz inne

Leave a Comment