Wałbrzyska Wiosna Bluesowa

Dnia 14 kwietnia 2018 roku o godz. 19:00 na terenie wałbrzyskiej Starej Kopalni (budynek nr 8) w ramach wydarzenia „Wałbrzyska Wiosna Bluesowa” odbędzie się koncert Cheap Tobacco z Krakowa oraz wałbrzyskiego zespołu Paranoja Hotel.

Cheap Tobacco to jeden z najpopularniejszych zespołów nowej fali polskiego blues-rocka. W ciągu 6 lat aktywności scenicznej zespół zagrał ponad 350 koncertów oraz wystąpił na najważniejszych festiwalach muzyki około-bluesowej i rockowej zarówno w kraju jak i za granicą m.in. Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Blues Na Świecie, Jesień z Bluesem w Białymstoku, Bluesroads, Blues ALive (Czechy)Noc w muzeum (Bratysława), Bochum Total (Niemcy), Hard Rock Rising, Solo Życia w Lublinie, Juwenalia w Krakowie. Cheap Tobacco można było zobaczyć na jednej scenie z zespołami takimi jak HEY, Łąki Łan, Dżem, Ania Rusowicz, Happysad, Muchy, Cree, Organek, Lao Che.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu, do nabycia w kasach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury (ul. Broniewskiego 65a i ul. Wysockiego 29) oraz na stronie bilety.wok.walbrzych.pl.

Organizator: Wałbrzyski Ośrodek Kultury
Współorganizator: Marek Dolat Las Woda&Blues
Współtwórca projektu: Jacek Szwajgier
Partner kultury: RonalGroup, StomClinicShare

Zobacz inne

Leave a Comment