Wakacje z Rynusiem w galerii Nowy Rynek

Aby urozmaicić najmłodszym wakacje galeria handlowa Nowy Rynek w Jeleniej Górze zaprasza na pełne atrakcji Wakacje z Rynusiem. W wybrane lipcowe i sierpniowe weekendy przed centrum i pod jego dachem będą odbywać się ciekawe zajęcia animacyjne i konkursy z nagrodami.

Z myślą o dzieciach, które właśnie przeżywają wakacje, zespół Nowego Rynku zaplanował w lipcu i sierpniu wiele darmowych atrakcji. W tych miesiącach w soboty i niedziele, w godz. 12:00-15:00, będą odbywać się następujące zajęcia tematyczne:

8 lipca – Rynuś na wakacjach
9 lipca – Balonowe Show
15 lipca – Bajkowy „Nowy Rynek”
16 lipca – Eco Zoo

Pierwsza odsłona Wakacji z Rynusiem będzie miała miejsce w najbliższy weekend. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do strefy eventowej na poziomie 0 i do wejścia od strony Tauron – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku. I dodaje: Staraliśmy się przygotować zajęcia zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Najbardziej aktywne maluchy zapraszamy do wakacyjnego miasteczka, które będzie działać od 7 do 16 lipca br. od godz. 10:00 do 18:00 przy wejściu od strony Tauron. Amatorzy skakania znajdą tam m.in. kolorowy dmuchaniec. Ze wszystkich atrakcji będzie można skorzystać nieodpłatnie.

W kolejny weekend, tj. 15 i 16 lipca br. zajęcia będą odbywały się w strefie eventowej na poziomie 0 oraz w strefie Akademii Rynusia na poziomie +1.

W sierpniu zaplanowano:

5 sierpnia – Klub przyjaciół przyrody
6 sierpnia – Rynusiowy świat
12 sierpnia – Minionki rozrabiają w Nowym Rynku
13 sierpnia – Raz, dwa, trzy – szukasz ty (gra terenowa)

Szczegółowy plan wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Nowego Rynku.Zobacz inne

One Thought to “Wakacje z Rynusiem w galerii Nowy Rynek”

  1. […] zajęcia dla najmłodszych, przygotowane przez Nowy Rynek w lipcu, cieszyły się dużą popularnością wśród całych rodzin. W sierpniu centrum handlowe […]

Leave a Comment