W ogrodzie uprawiał krzaki konopi

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości narkotyków i uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna uprawiał krzaki konopi w swoim ogrodzie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 16 sztuk w różnym stadium rozwoju. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać ponad 350 porcji handlowych. Mężczyzna twierdził, że uprawia ziele na własne potrzeby. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o  posiadanie znacznych ilości i uprawę krzaków konopi.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci uzyskali informację, że mężczyzna ten może posiadać narkotyki. Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania, podejrzenia potwierdziły się. Okazało się, że w ogrodzie mężczyzna uprawiał krzaki konopi. Policjanci zabezpieczyli 16 sztuk w różnym stadium rozwoju. Z zabezpieczonych sadzonek można uzyskać ponad 350 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna twierdził, że posiadał narkotyki na własne potrzeby.

Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków i uprawę krzaków konopi mężczyźnie grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Źródło: Policja Jeleniogórska

Więcej policyjnych komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment