VOO VOO w Wałbrzychu

Dnia 15 kwietnia 2018 roku o godz. 19:00 w wałbrzyskim klubie A’propos odbędzie się koncert zespołu VOO VOO.

Osoby zainteresowane koncertem będą mogli przekonać się, że formacja pod wodzą Wojtka Waglewskiego nie straciła rockowego pazura. Już od momentu wydania pierwszej płyty w 1986 roku zatytułowanej po prostu „Voo Voo” ich twórczość wymyka się wszelakim klasyfikacjom i próbom szufladkowania.

Na koncercie w A’propos usłyszymy przekrojowy materiał, począwszy od wczesnego okresu ocierającego się o muzyczną awangardę, a kończąc na nastrojowej, ostatniej płycie „7”. Sam Wojtek Waglewski tak wypowiada się o swojej sztuce: “Jest kłopot z klasyfikacją… To, co gramy jest wynikiem sumy doświadczeń muzyków VOO VOO. Myślę, że to się wpisuje w ogólny pejzaż muzyki współczesnej, która najczęściej jest dziś eklektyczna. To znaczy zawiera elementy muzyki klasycznej, etnicznej, jazzowej, rockowej i nawet tanecznej”.

Koncert będzie podróżą przez muzyczne fascynacje i inspiracje członków VOO VOO …czyli tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Na pewno dobrej muzyki, pozytywnej energii ze sceny i niesamowitego klimatu na widowni.

Bilety w cenie 50 zł do 31 marca, 60 zł od 1 kwietnia do 14 kwietnia, 70 zł w dniu koncertu.
Więcej informacji pod nr tel. 74 840 40 49, 500 296 755.Share

Zobacz inne

Leave a Comment