VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej – Zapowiedź

Informujemy, iż dnia 8 kwietnia 2017 roku odbędzie się kolejna, szósta edycja imprezy sportowej Bieg Zdobywca Góry Parkowej.

Uczestnicy biegu ponownie będą pokonywać trasę wzdłuż obiektów związanych z historią miasta Kamienna Góra, która będzie prowadzić także przez edukacyjną ścieżkę historyczną na Górze Parkowej oraz kamiennogórskie podziemia Arado.

Bieg rozpocznie się o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze i będzie mieć dystans około 11 km.

W ramach biegu Zdobywca Góry Parkowej odbędzie się również V Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej, w którym biorą udział dzieci i III Mistrzostwa Kamiennej Góry w Nordic Walking.

Portal czadrow.pl uczestniczy w tym wydarzeniu od pierwszej edycji. Wszystkie relacje dostępne tutaj.

Informacje organizacyjne:
Czas trwania – godz. 11:00 – 13:30.
Rejestracja uczestników od godz. 10:00 na stadionie.
11:00 – 12:00 – rozgrzewka, biegi w poszczególnych kategoriach.
13:30 – rozdanie nagród.
Dystans: 4-5 latki 100 m.
Dystans: 6-7 latki 200 m.

Uczestnicy:
Dzieci w wieku 4 i 5 lat – rok urodzenia 2013, 2012.
Dzieci w wieku 6 i 7 lat – rok urodzenia 2011, 2010

Warunki uczestnictwa:
Wypełnienie przez rodziców karty zgłoszenia dziecka i dostarczenie jej do kancelarii PP2 w Kamiennej Górze lub przesłanie na adres mailowy: malyzdobywca@onet.pl do dnia 31.03.2017 roku.

Organizatorzy zapewniają:
Obsługę techniczną, opiekę medyczną, napoje dla dzieci, wspaniałą zabawę na sportowo.

Rodzice dzieci zapewniają:
Opiekę wychowawczą, wspaniały doping dla małych sportowców, asekuracja i pomoc rodzica podczas biegu jest zabroniona, zabrania się wstępu na bieżnię podczas biegu.

Nagrody:
Medale i nagrody rzeczowe za zajęcie pierwszych trzech miejsc dla dziewczynek i trzech miejsc dla chłopców w każdej kategorii wiekowej, medale, dyplomy, drobne upominki dla wszystkich uczestników.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment