V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4

W dniu 29 czerwca 2019 roku na terenie Rezerwatu Przyrody Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie ruszył V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4.

Impreza jak co roku ma charakter piknikowo-biwakowy. Jest dwudniowa i organizowana cyklicznie w różnych miejscach na Dolnym Śląsku. Podczas pierwszego dnia w programie znajduje się wiele atrakcji dla dzieci m.in. gry i zabawy z OSP Pisarzowice, malowanie buziek, bańki mydlane, pokaz tresury psów policyjnych, dmuchana ścianka wspinaczkowa. Nie zabraknie również mini rajdu rowerowego zorganizowanego przez lokalną grupę PoPoLuPo.

W trakcie imprezy trwają licytacje, a każda wydana na pikniku złotówka trafi na subkonto chorego Miłosza i zostanie przeznaczona na jego leczenie.

Pierwszy dzień pikniku zakończy pokaz tancerzy ognia i światła – Irrbloss Fire & Light Dancers.

Kolejny dzień pikniku jest przeznaczony dla przyjaciół grupy Medyk 4×4, podczas którego odbędzie się wycieczka turystyczno – off roadowa dla miłośników pojazdów z napędem na cztery koła.

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4”

  1. […] W dniu 29 czerwca 2019 roku na terenie Rezerwatu Przyrody Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie odbył się V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4, o czym informowaliśmy tutaj. […]

  2. […] V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4 V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4 zakończony sukcesem Władzapolicja […]

Leave a Comment