Uwaga – kolizja drogowa, zablokowana droga W367 (za Ogorzelcem).
Objazd do Jeleniej Góry/Kamiennej Góry możliwy jest przez Miszkowice (droga W369) i tam prosimy się kierować.
Około godziny 17, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali skierowani do zdarzenia drogowego, do którego doszło na 24 km drogi W367 (za Ogorzelcem).
Z ustaleń kamiennogórskich policjantów wynika, że 22-letni kierujący z województwa zachodniopomorskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd ciężarowy. W wyniku uderzenia doszło do uszkodzenia zbiornika paliwowego, co spowodowało wylanie oleju napędowego na jezdnię.
Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Objazd możliwy jest przez Miszkowice (droga W369) i tam prosimy się kierować.
Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
Apelujemy do kierujących o ostrożność! Jezdnia jest mokra, przyczepność opon spada, więc zwolnijcie i bezpiecznie dotrzyjcie do celu!
mł. asp. Katarzyna Trzepak
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze
Uwaga – kolizja drogowa, zablokowana droga W367