Utrudnienia w ruchu na terenie gminy Kamienna Góra i powiatu kamiennogórskiego

Informujemy, że 15 czerwca 2019 roku, od godz. 10.00 do godz. 15.00 na terenie gminy Kamienna Góra i powiatu kamiennogórskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, ze względu na przejazd kolarzy uczestniczących w wyścigu kolarskim „Cyklomaraton Karkonosze”.

Trasa wyścigu biegnie z czeskiego Trutnova od Lubawki, gdzie zawodnicy skierują się na Chełmsko Śląskie, a stamtąd w stronę Mieroszowa. Następnie, za Chełmskiem Śląskim, trasa wyścigu skręci w kierunku Kochanowa i Gorzeszowa aż do Krzeszowa, a stamtąd z powrotem do Lubawki przez Lipienicę. Następnie zawodnicy pojadą trasą przez Miszkowice i wzdłuż jeziora Bukowka w kierunku Kamiennej Góry do Janiszowa. Na skrzyżowaniu drogi powiatowej i drogi wojewódzkiej nr 367 podążą drogą wojewódzką przez Pisarzowice, Szarocin, Leszczyniec i Ogorzelec do Przełęczy Okraj i na przejście graniczne na Pomezní boudy.

W związku z organizacją wyścigu czasowo wyłączone z ruchu będą główne drogi pomiędzy Lubawką, Chełmskiem Śląskim, Mieroszowem, Kochanowem, Krzeszowem, a następnie Janiszowem, Pisarzowicami, Szarocinem i Ogorzelcem aż do Przełęczy Okraj.

Fot. Miloš Šálek

Zobacz inne

Leave a Comment