Urząd Gminy Kamienna Góra zamknięty

Wójt Gminy Kamienna Góra poinformował o potwierdzeniu dwóch zachorowań na Covid-19 wśród pracowników urzędu gminy. Tuż po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testu podjęte zostały niezbędne kroki, których celem jest zabezpieczenie zarówno klientów, jak i pracowników urzędu, przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się wirusa. Pracownicy, u których wynik okazał się pozytywny, przebywali od kilku dni na zwolnieniu lekarskim lub wykonywali pracę w trybie zdalnym.

W związku z powyższą sytuacją urząd gminy został zamknięty dla interesantów. Większa część pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie, co oznacza, że można się z nimi kontaktować telefonicznie i elektronicznie (uwaga dotycząca połączeń telefonicznych: proszę odczekać kilka sygnałów, aby nastąpiło przekierowanie połączenia z telefonu stacjonarnego na komórkowy, pod którym dostępni są pracownicy). W urzędzie pozostaje część pracowników, którzy pełnią dyżury.

Wszystkie osoby mające bezpośredni kontakt z zakażonymi zostały poproszone o samoizolację i oczekują na wykonanie testu na Covid-19.

Załatwianie spraw z urzędem należy wykonać elektronicznie za pośrednictwem ePUAP, poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Należy ograniczyć wizyty bezpośrednie do niezbędnego minimum. Przypominamy również o wystawionej w holu urzędu urnie, do której można wrzucać dokumenty.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment