Uroczystości pogrzebowe śp. Kristiny

W dniu 22 czerwca 2019 roku o godz. 10:00 na cmentarzu komunalnym w Żarowie odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Kristiny.

Mama brutalnie zamordowanej dziewczynki zwróciła się do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu dziecka, aby na pogrzeb nie przychodzić ubranym w czarnych kolorach tylko w ulubionych kolorach dziewczynki – białym i niebieskim. 

Apel do mediów i mieszkańców
Urząd Miejski w Żarowie zwraca się również z prośbą do przedstawicieli mediów oraz do osób zamierzających uczestniczyć w pożegnaniu Kristiny o uszanowanie uczuć i prywatności rodziny oraz o powstrzymanie się od jakiegokolwiek fotografowania, filmowania czy transmitowania online uroczystości pogrzebowej.

Share

Zobacz również

One Thought to “Uroczystości pogrzebowe śp. Kristiny”

  1. […] Uroczystości pogrzebowe śp. Kristiny Areszt dla 22-letniego mężczyzny podejrzanego o zabójstwo dziewczynki Mężczyzna zatrzymany do zabójstwa w Mrowinach usłyszał zarzuty – wideo Jakub A. usłyszał zarzuty Konferencja prasowa Prokuratury Okręgowej w Świdnicy w sprawie zabójstwa w Mrowinach Ewakuacja podejrzanego z prokuratury Przyczyną śmierci dziewczynki było wiele ran kłutych Dolnośląscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dziecka Policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 10-letnij dziewczynki (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Komunikaty […]

Dodaj komentarz