Uroczystości patriotyczno-obywatelskie w ZSZiO

W dniu 1 marca w całym kraju obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się uroczystości patriotyczno-obywatelskie pod hasłem Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

W wydarzeniu udział wziął starosta Jarosław Gęborys, burmistrza Janusz Chodasewicz, regionalista Bogdan Adamus, uczniowie klas mundurowych, dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 3, Przedszkola Prywatnego Stokrotka oraz Zespołu Szkół Specjalnych, wraz z wychowawcami.

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących wraz z opiekunami przygotowali dla przybyłych gości bogaty program, który poprzez zabawę kształtował postawy patriotyczne wśród najmłodszych.

Na przygotowanych specjalnie na tę okazję stoiskach uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z zasadami dotyczącymi udzielania pierwszej pomocy, mieli możliwość obejrzenia sprzętu strażackiego i wojskowego, a także wspólnego przećwiczenia musztry.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Uroczystości patriotyczno-obywatelskie w ZSZiO”

Leave a Comment