Umowa na inkubator przedsiębiorczości podpisana

Gmina Kamienna Góra rozpoczęła realizację projektu pn. “Przebudowa i rozbudowa budynku w Czadrowie na potrzeby inkubatora przedsiębiorczości oferującego szkoleniowe i doradcze wsparcie biznesu.”, na który otrzymała dofinansowanie w wysokości 658 957,50 zł ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach ZIT Aglomeracji Wałbrzyskiej.

W wyniku realizacji projektu, budynek w którym mieści się obecnie świetlica wiejska w Czadrowie, zostanie wyposażony na potrzeby inkubatora przedsiębiorczości oferującego wsparcie początkującym przedsiębiorcą. Budynek będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zostanie wykonane nowe otoczenie budynku, łącznie z miejscami postojowymi dla samochodów i nowym ogrodzeniem terenu.

Celem projektu jest pobudzanie aktywności gospodarczej na terenach wiejskich.

Wykonawca robót budowlanych przewidzianych zakresem rzeczowym powyższego projektu został wybrany zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego. Do przetargu, na powyższe zadanie stanął jeden potencjalny wykonawca. Najlepszą ofertę złożyła miejscowa firma: Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Kowalski, z siedzibą przy ul. Świerkowej 7 w Kamiennej Górze, wygrywając przetarg dzięki zaoferowaniu ceny w wysokości 982 452,98 złotych brutto.

Wszystkie artykuły dotyczące realizacji tego projektu dostępne tutaj.Share

Zobacz inne

Leave a Comment