Ukradł samochód znajomego, z którym był na imprezie

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który ukradł samochód znajomego, z którym wcześniej był na imprezie. Właściciel jego wartość oszacował na 4 500 złotych. Skradziony pojazd policjanci odnaleźli na jednym z parkingów w Jeleniej Górze. Teraz odpowie on za to przed sądem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież pojazdu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 26-latek w styczniu br. ukradł samochód znajomego, z którym był na imprezie. Mężczyzna do środka pojazdu dostał się za pomocą oryginalnego kluczyka, który to podczas spożywania alkoholu w jednym z mieszkań zaginął właścicielowi. Jego wartość pokrzywdzony oszacował na 4 500 złotych.

Pokrzywdzony, kiedy zorientował się, że auto zniknęło powiadomił o tym policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji, a także analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 26-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Prowadząc działania w tej sprawie, funkcjonariusze poszukiwane auto odnaleźli na jednym z parkingów w mieście. Pojazd został przekazany właścicielowi.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Teraz za popełnione przestępstwo grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment