Ukradł 20 opakowań herbaty. Teraz grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednej z jeleniogórskich firm, skąd jego łupem padło mienie o wartości 100 zł. Było to 20 opakowań herbaty. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się, że herbatę wypił. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem .

Do zdarzenia doszło na początku października br. w Jeleniej Górze. Mężczyzna włamał się do budynku jednej z jeleniogórskich firm, skąd ukradł 20 opakowań herbaty o wartości 100 zł.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Oświadczył, że skradzioną herbatę wypił. Ponadto okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do innych czynności prawnych przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze.

Teraz za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment