Ugodził znajomego nożem. Został zatrzymany

Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, który nożem ugodził w klatkę piersiową znajomego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Obrażenia, których doznał na szczęście nie zagrażały jego życiu i zdrowiu. Napastnik został zatrzymany w policyjnym areszcie. Okazało się, że czynu tego dopuścił się w warunkach, tzw. „recydywy”. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37 -letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała.

18 marca br. około godziny 19.00 z polecenia oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji na interwencję. Ze zgłoszenia wynikało, że pod jednym z budynków znajduje się ranny mężczyzna. Na miejscu policjanci zastali ratowników medycznych, którzy zaopatrywali 54-letniego mężczyznę, który został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Okazało się, że obrażenia, których doznał nie stanowiły zagrożenia dla jego życia i zdrowia.

W wyniku podjętych czynności dzielnicowi ustalili, że podejrzewanym o ugodzenie nożem 54-latka jest 37-letni mieszkaniec tego budynku. Do zdarzenia doszło w jego lokalu mieszkalnym. Tam go zatrzymali.  Był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2 promile. Ponadto okazało się, że 37-latek dopuścił się tego czynu w warunkach , tzw.”recydywy”. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Do policyjnego aresztu trafił napastnik. Teraz za spowodowanie uszkodzenia ciała  grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
Policja Jelenia Góra
podinsp. Edyta Bagrowska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment