Ugodził kobietę nożem w mieszkaniu. Sprawca tymczasowo aresztowany

Na 3 miesiące został aresztowany mężczyzna, podejrzany o zabójstwo w jednym z mieszkań na terenie Kamiennej Góry. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 12 lipca wieczorem podczas kłótni między kobietą a mężczyzną w mieszkaniu. Zatrzymany 36 – latek już usłyszał zarzut zabójstwa kobiety. Za popełnioną zbrodnię może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry, krótko po zdarzeniu zatrzymali 36 – letniego mężczyznę, podejrzanego o spowodowanie śmierci 42 – letniej kobiety. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło po awanturze w mieszkaniu. Mężczyzna podczas kłótni ugodził kobietę nożem. W wyniku odniesionych obrażeń 42 – latka zmarła.

Po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu funkcjonariusze podjęli natychmiast działania mające na celu zatrzymania sprawcy oraz wyjaśnienia wszystkich okoliczności w tej sprawie. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli wiele śladów oraz odnaleźli nóż, którym posłużył się sprawca. Po zatrzymaniu podejrzanego okazało się, że 36 – latek jest nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 1,6 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa.

Sąd na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Przypomnijmy, że za zabójstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment