Tymczasowy areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo w Karpaczu

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie podejrzanemu o zabójstwo 43-letniej kobiety. Po zdarzeniu mężczyzna uciekł , ale następnego dnia został już zatrzymany przez policjantów na terenie innego województwa. Mężczyzna na wniosek Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze przez Sąd został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

19 listopada 2019 roku Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowana na 3 miesiące wobec 43-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego podejrzanego o zabójstwo przyjaciółki.

Jeleniogórscy policjanci 16 listopada 2019 roku około godziny 22.30 na balkonie w jednym z obiektów hotelowych w Karpaczu znaleźli ciało 43-letniej kobiety. Prowadzone na miejscu zdarzenia czynności przez prokuratora i policjantów, zarówno procesowe, jak i operacyjne wykazały, że kobieta padła ofiarą zabójstwa. Potwierdziła to przeprowadzona sekcja zwłok.

W trakcie czynności ustalono, że osobą podejrzewaną o ten czyn jest 43-letni znajomy kobiety, który zaraz po przestępstwie odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna ten został zatrzymany przez policjantów następnego dnia na terenie województwa zachodniopomorskiego, a następnie został on przewieziony do policyjnego aresztu.

Teraz  za zabójstwo grozić  mu może nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.19 listopada br. na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment