Turystyka w regionie

Dziś dnia 17.10.2014 roku w kamiennogórskim ratuszu miała miejsce konferencja Turystyka w Kamiennej Górze – nowe szanse dla miasta i regionu. Celem spotkania było zaprezentowanie nowych możliwości w zakresie turystyki, które pojawiły się dzięki zachodzącym w ostatnim czasie na naszym terenie zmianom oraz powstaniu kolejnych atrakcji i infrastruktury turystycznej, a także coraz większej popularności nowych form spędzania wolnego czasu.
W spotkaniu udział wzięli Burmistrz Miasta Kamiennej Góry – Krzysztof Świątek, Prezes Zarządu Zamek Książ oraz LOT AW – Krzysztof Urbański, dr Piotr Gryszel z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz operator Arado Kamienna Góra – Jarosław Bona.

Podczas konferencji przedstawione zostały szanse dla mieszkańców Kamiennej Góry i całego regionu, jakie płynąć mogą ze wspólnych działań przy wykorzystaniu istniejącego i tworzeniu nowego zaplecza turystycznego.

Informujemy, iż nasz serwis czadrow.pl jest jedynym w regionie, który od dawna prezentuje wszystkie miejsca turystyczne w promieniu około 50 km. od Czadrowa, a co za tym idzie miasta Kamienna Góra.
Tylko u nas można zapoznać się z obszerną prezentacją fotograficzną miejsc wartych uwagi. To nasz skromny wkład w promocję regionu, tak bogatego w atrakcje turystyczne.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment