Turniej Piłki Nożnej – Memoriał im. Józefa Rusnarczyka

W hali sportowej w Pisarzowicach odbył się dziś (sobota, 27 stycznia) Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej – Memoriał im. Józefa Rusnarczyka, długoletniego prezesa Klubu Victoria Czadrów. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W turnieju zagrali: 1. Victoria Czadrów I2. Victoria Czadrów II3. LKS Bóbr Marciszów4. LKS Pagaz Krzeszów5. Uran Okrzeszyn6. Sezal 2 Janiszów7. Lesk Sędzisław8. LKS Czarni Przedwojów Wyniki: I miejsce – Czarni PrzedwojówII miejsce – Sezal JaniszówIII miejsce – Victoria Czadrów I Wyróżnienie za najładniejszą bramkę turnieju zdobył Konrad Urbanowicz z drużyny Victoria Czadrów. Najlepszym bramkarzem turnieju został Tymoteusz Trzeja z drużyny Sezal 2 Janiszów.Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Pielech z drużyny Lesk Sędzisław. Więcej informacji o WOŚP 2024 tutaj.