Trzech podejrzanych o pobicie zatrzymanych kilka godzin po zgłoszeniu

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach kilka godzin po zgłoszeniu zatrzymali trzech mieszkańców tej miejscowości w wieku od 19 do 24 lat podejrzanych o pobicie swojego znajomego. Mężczyźni do popełnienia przestępstwa użyli metalowej rury oraz butelki po piwie.

19 maja bm. przed godziną 22:00 boguszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło na ul. Kolejowej. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony 26-latek w wyniku konfliktu z kilkoma osobami znanymi mu osobiście, najpierw został przez nich zaatakowany butelką i uderzony w głowę, a następnie był bity metalową rurą i kopany po całym ciele. Ostatecznie w wyniku przestępstwa mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Miejscowi policjanci szybko ustalili dane personalne sprawców i rozpoczęli ich poszukiwania. Podejrzani zostali zatrzymani po kilku godzinach na terenie Boguszowa-Gorc i przyznali się do popełnionego czynu. 19, 22 i 24-latek odpowiedzą teraz przed sądem za pobicie przy użyciu niebezpiecznych przedmiotów. Wszystkim grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Źródło: Policja Wałbrzych

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment