Trwają zapisy na maraton pieszy Górska Kamiennogórska

Przypominamy, że trwają zapisy na maraton pieszy Górska Kamiennogórska, który odbędzie się 16 października br. Już zapisało się blisko 100 uczestników. Zapisy dostępne na stronie organizatora tutaj w zakładce “Weź udział”.

Maraton pieszy dla osób, które lubią dobrze się bawić i jednocześnie sprawdzać swoje możliwości odbędzie się na terenie powiatu kamiennogórskiego. Rajd przejdzie przez Góry Kamienne – Wzgórza Krzeszowskie, Dolinę Zadrny, a nawet zahaczy o Bramę Lubawską. Na trasie znajdą się liczne punktu widokowe, z których można podziwiać wschodnie Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Wałbrzyskie, a czasami Śnieżnik Kłodzki.

Do pokonania będzie ok 50 km o łącznej sumie przewyższeń 2000 metrów. Najwyższy punkt to 715 m n.p.m., a najniższy 426 m n.p.m. Na trasie będzie ciepły vegański posiłek i przekąski niespodzianki, wody również nie zabraknie. Jeżeli ktoś zechce zabrać ze sobą pupila, organizator nie widzi przeszkód, jeśli tylko pies będzie przygotowany do takiego dystansu i będzie na smyczy.

Start zaplanowano na godz. 8:30 z boiska sportowego w miejscowości Czadrów (gm. Kamienna Góra).

Kontakt mailowy do organizatora: gorska.kamiennogorska@gmail.com

Share

Zobacz również

Leave a Reply