TRAILS – Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług

Od dnia 12 maja 2017 roku (piątek) na kamiennogórskim rynku rozpocznie się montaż specjalnych kontenerów, w których stworzone zostanie czasowe laboratorium innowacji w ramach projektu TRAILS. Kamienna Góra jest pierwszym miastem w Polsce, w którym realizowany będzie projekt.

Organizatorami warsztatów po stronie polskiej są Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Politechnika Wrocławska, a ze strony Kamiennej Góry Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz Urząd Miasta Kamienna Góra.

Warsztaty w Kamiennej Górze rozpoczną się oficjalnie we wtorek 16 maja o godz. 9:00. Zapraszamy na to wydarzenie. Udział w nim wezmą przedstawiciele organizatora i stron zaangażowanych w projekt w Kamiennej Górze.

TRAILS – Mobilne Laboratoria Innowacyjności i Usług to nowa formuła usług i edukacji, która zapewnia bezpłatne szkolenia w zakresie innowacji i przedsiębiorczości dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla szkół w regionach miejskich i wiejskich Województwa Dolnośląskiego i Wschodniej Saksonii.

Więcej informacji o projekcie tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment