Teresa Werner w Wałbrzychu

Dnia 25 kwietnia 2018 roku o godz. 19:00 w wałbrzyskiej Starej Kopalni (ul. Wysockiego 29) odbędzie się koncert Teresy Werner.

Piosenkarka swoją karierę zaczynała w Zespole Pieśni i Tańca “Śląsk”. Występowała na deskach największych teatrów świata, w tym między innymi Carnegie Hall i Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja i Ameryka Północna.

W 1991 roku reprezentowała Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” na festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła 1 miejsce. W 1998 roku odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi. W 2013 roku wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak “Miłość jest piękna”, “Dałabym Ci dała”, “Kocham swoje morze” czy “Szczęśliwi we dwoje”. Dzięki swojej wyjątkowej twórczości, kontaktowi z publicznością oraz niesamowitym kreacjom scenicznym, piosenkarka daje nawet kilka koncertów tygodniowo zapełniając sale w całym kraju.

Bilety w cenie 60 zł dostępne w Starej Kopalni (Kawiarnia Sztygarówka) oraz na stronie estradakatowicka.kupbilecik.pl.

Fot. Teresa Werner facebookShare

Zobacz inne

Leave a Comment