Teatr Improwizacji “Jesiotr” w Lubawce

Dnia 5 maja 2018 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogórska 19) odbędzie się wyjątkowe i niepowtarzalne popołudnie z Teatrem Improwizacji “Jesiotr” z Wrocławia.

Teatr Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już od sześciu lat. Tworzą teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz. Jest oryginalnie, jest spontanicznie, jest z Ikrą!

Wrocławska grupa zajmuje się wciąż niszową dziedziną – improwizacjami teatralnymi, czyli scenkami budowanymi lub inspirowanymi sugestiami rzucanymi przez widownię – tu i teraz, na jej oczach, bez rekwizytów, wcześniej ustalonego scenariusza czy scenografii. Dlatego każdy występ jest spontaniczny, oryginalny i niepowtarzalny, a każda opowieść opowiedziana tylko raz.

Jesiotr wystąpił na deskach licznych teatrów i lokali wrocławskich oraz brał udział w wielu imprezach okolicznościowych. Ich występy to także gościnne wizyty u zaprzyjaźnionych grup oraz na festiwalach impro. Uwielbiają pokazywać ciekawą fabułę i zawiłe relacje międzyludzkie. Występują z pasją i zaangażowaniem – szczególnie publiczności. Ich specyfiką stały się stylizowane występy, którymi ciągle zaskakują. Za każdym razem mają coś nowego i z ikrą.Share

Zobacz inne

Leave a Comment