Team Bustowskiego protestuje w Karpaczu

Przypominamy, że od wtorku, 7 września w hotelu Gołębiewski w Karpaczu trwa XXX edycja Forum Ekonomicznego. Politycy, naukowcy, a także przedstawiciele świata nauki czy kultury z Europy, Azji Centralnej i USA debatują podczas paneli dyskusyjnych.

Przed hotelem uczestnikom Forum Ekonomicznego daje się we znaki bardzo głośna ekipa Marcina Bustowskiego, pilnowana przez sporą grupę policjantów. Zorganizowany protest dotyczy trucia Polaków i braku reakcji ze strony rządzących na problemy strutych glifosatem i chemią żywności.

– Ten oszust, kłamca i lichwiarz Mateusz Morawiecki organizuje kolejny bal pod nazwą Forum Ekonomiczne w Karpaczu w kurniku zwanym Hotel Gołębiewski. Przez trzy dni będą bawić się za pieniądze zagrabione Polakom – napisał Marcin Bustowski w mediach społecznościowych.

O sile protestu przekonał się osobiście Władysław Kosiniak Kamysz, który pieszo postanowił opuścić pilnowany przez policjantów teren hotelu. Osaczony przez grupę protestantów usłyszał pod swoim adresem wiele niecenzuralnych epitetów.

Protest ma trwać przez wszystkie dni Forum Ekonomicznego, czyli do czwartku, 9 września.

Share

Zobacz również

Leave a Reply