Szukamy dobrego telewizora do 700 złotych

Jak znaleźć telewizor do 700 zł?

Coraz większa część Polaków rezygnuje z telewizji na rzecz internetowych serwisów streamingowych. W przypadku klasycznej telewizji niestety nie mamy większego wyboru co do oglądanych materiałów, podczas gdy jej internetowe substytuty dają nam ogromną wolność. Tendencje te nie zmieniają jednak faktu, iż wciąż używamy telewizorów. Urządzenia te służą nam do wyświetlania filmów z Internetu, zawartości gier video oraz wielu innych multimediów. Średnio przed dużym ekranem spędzamy ponad 4 godziny dziennie! Nie dziwi więc nikogo fakt, iż chcemy posiadać telewizory wysokiej jakości. Jednocześnie wszyscy wiemy, że urządzenia te nie należą do najtańszych. Czy na tego typu zakupach da się jednak oszczędzić? Okazuje się, że tak! W niniejszym artykule przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci w znalezieniu zadowalającego modelu telewizora w cenie nieprzekraczającej 700 zł. Zapraszamy!

Philips 32PHT4503 HD

Jeśli szukasz wygodnego telewizora w przystępnej cenie, ten model z pewnością przypadnie Ci do gustu. Przekątna urządzenia nie powala – wynosi ona 32” – niemniej jednak to właśnie zmniejszenie parametrów ekranu pozwala na zmniejszenie samej ceny. Omawiany model oferuje wysokiej jakości wyświetlacz LCD o dopracowanym kontraście i odpowiednim nasyceniu barw. Co więcej urządzenie wyposażono w technologię Pixel Plus HD. System ten przyczynia się dodatkowo uzyskania właściwego kontrastu. Producent pomyślał także o użytkownikach, którzy używają telewizora o nietypowych porach i są zmuszeni do oglądania zapisanych treści. Philips 32PHT4503 HD umożliwia więc zatrzymywanie, cofanie oraz zapisywanie materiałów. Co więcej, dzięki systemowi EasyLink istnieje możliwość sterowania kilkoma urządzeniami za pomocą jednego pilota.

Zarówno o tym modelu, jak i o kilku innych dowiesz się więcej z pokrewnego artykułu dostępnego pod poniższym linkiem:

http://www.rdn.pl/news/szukamy-dobrego-telewizora-700-zlotych

Manta 32LHA59L Smart TV

Niniejszy model to najtańsza propozycja na naszej liście. Mimo wszystko Manta 32LHA59L Smart TV nie odstaje od konkurencji. Jak wskazuje sama nazwa, urządzenie wyposażono w opcję Smart TV. Telewizor pozwala na przeglądanie stron WWW oraz korzystanie z wielu aplikacji, łącznie z serwisami streamingowymi, muzycznymi, informacyjnymi oraz wieloma innymi. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o mirroringu. Opcja ta pozwala na przekazywanie zawartości wyświetlacza telefonu lub tabletu na ekran telewizora. Dzieje się to oczywiście bez udziału jakichkolwiek kabli.

LG 32LK510B HD

Model ten zachwyca nie tylko ze względu na niską cenę. Dzięki wysokiej jakości wizji, dźwięku oraz wykonania, pretenduje on do miana zwycięzcy w naszym zestawieniu. LG 32LK510B HD może pochwalić się przede wszystkim bardzo wysoką jakością obrazu, o którą troszczy się system Dynamic Color. Co więcej, urządzenie posiada genialny system generowania dźwięku przestrzennego znany jako VirtualSound (funkcjonuje dość efektownie on nawet bez dodatkowych głośników). Do tego model ten charakteryzuje się wyjątkowym designem – smukła czarna obudowa dodaje szyku, a do tego wizualnie powiększa i wyszczupla urządzenie.

Zobacz inne

Leave a Comment