Święto Miasta Lubawka

Przypominamy, że Święto Miasta Lubawka odbędzie się 12-13 lipca 2019 roku. Podczas pierwszego dnia wystąpi gwiazda disco polo – zespół Łobuzy. Drugiego dnia odbędzie się koncert Łukasza Zagrobelnego.

Na scenie zaprezentują się również: Voyager Music, Zespół Zorka, Rock Tube oraz The Light Street. Nie zabraknie zespołów ludowych: Wrzos, Zgoda, Olga, Sokoliki oraz lubawskiej Orkiestry Dętej.

Łukasz Zagrobelny to jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Wokalista obdarzony jest niezwykłą charyzmą i przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów. Jeżeli dojdzie do koncertu Łukasza będą to po raz kolejny dobrze dobrani artyści na święto miasta w Lubawce.

Łobuzy to zespół muzyczny wykonujący disco polo. Powstał w 2015 roku z inicjatywy menadżera muzycznego Igora Pilewicza.
Formacja zadebiutowała singlem pt. “Ona czuje we mnie piniądz”, który ukazał się 2 lipca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music. Utwór spotkał się z natychmiastowym zainteresowaniem publiczności zyskując miano przeboju. Teledysk do piosenki został wyświetlony blisko 85 mln razy na łamach serwisu YouTube (czerwiec 2019). W roku 2015 singel uzyskał status złotej płyty, a w marcu 2016 roku został wyróżniony diamentową płytą.

Przypominamy, że w ubiegłym roku wystąpili m.in. Stachursky, Myslowitz, Sachiel. Relacje z tych koncertów oczywiście dostępne na naszym portalu.

Share

Zobacz również

Leave a Reply