Święto Miasta Lubawka 2016

Już 16 lipca 2016 roku odbędzie się Święto Miasta Lubawka, na którym swój koncert da m.in. Kasia Popowska, kompozytorka i autorka tekstów, której popularność przyniósł utwór „Przyjdzie taki dzień”.

Singiel „Przyjdzie taki dzień” po kilku tygodniach dotarł na 1. miejsce listy AirPlay Chart (BMAT) jako oficjalnie najczęściej odtwarzany utwór w polskich rozgłośniach radiowych. Utwór doprowadził ją na sceny „Lata Zet i Dwójki”, Eska Music Awards oraz Sopot Polsat Festival.

16 września 2014 ukazał się debiutancki album „Tlen” wydany przez Universal Music Polska. Do lata 2015 Kasia wydała jeszcze dwa single promujące płytę, w tym piosenkę “Lecę Tam”, która po raz kolejny pomogła Kasi zawładnąć rozgłośniami radiowymi w całym kraju.

Na 53. KFPP w Opolu Kasia zdobyła uznanie mediów i wręczono jej Nagrodę Dziennikarzy, przyznawaną przez samych twórców rozgłośni. Została również nominowana w kategorii “Najlepsza Artystka” w ramach Eska Music Awards 2015.

Oprócz Kasi Popowskiej na scenie zaprezentuje się również Ras Luta (Adam Tersa) – polski wokalista i autor tekstów tworzący głównie modern roots, reggae, dancehall, hip-hop oraz zespół Exelent grający muzykę Disco/Dance.

Szczegóły Święta Miasta Lubawki na poniższym plakacie.

Relację z koncertu Exelent i Kasi Popowskiej zaprezentujemy na portalu czadrow.pl.

Aktualizacja
Zobacz relację z koncertu Kasi Popowskiej
Zobacz relację z koncertu zespołu Exelent

W ubiegłych latach swoje koncerty w Lubawce dali:

After Party
Red Lips
Zbigniew Wodecki
Ewelina Lisowska

Share

Zobacz inne

Leave a Comment