Święto Miasta Lubawka

Dnia 29 lipca 2017 roku na rynku miejskim w Lubawce odbędzie się kolejna edycja Święta Miasta Lubawka, na której swój koncert da m.in. K.A.S.A, czyli Krzysztof Kasowski. Na scenie od ponad 20 lat, w swojej twórczości łączy klimaty latynoskie, muzykę reggae, a nawet elementy muzyki ludowej. Twórca hitów takich, jak „Maczo” czy „Piękniejsza”.

Kolejną gwiazdą, która zaprezentuje się podczas wydarzenia będzie Jerzy Połomski. Artysta wylansował wiele znanych przebojów, które nucimy do dzisiaj, „Cała sala śpiewa z nami” czy „Bo z dziewczynami”.

Na Święcie Miasta Lubawka pokaże się również grupa wykonująca covery muzyki disco-polo i dance, która zaprezentuje dwuczęściowy program pt. Disco Polo Show, okraszony pokazami ognia i z gościnnym udziałem tancerek. Nie zabraknie najbardziej znanych i rytmicznych przebojów, które z pewnością poderwą do tańca zebraną publiczność.

Całość dopełnią występy ludowych i regionalnych zespołów, na czele z lubawskim Wrzosem, chełmską Zgodą oraz Orkiestrą Dętą z Lubawki.

Dokładny rozkład czasowy podany zostanie niebawem.Zobacz inne

Leave a Comment