Świetne wyniki sportowe uczniów kamiennogórskiego LO

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze: Milena Widlak, Majka Germata, Oliwia Arendarczyk, Jakub Potoniec i Hubert Matusik biorą udział w Mistrzostwach Świata Juniorów i Juniorów Młodszych odbywających się w Kazachstanie.

W sobotę, 4 marca 2023 roku Hubert Matusik i Oliwia Arendarczyk wspólnie z dwójką innych zawodników z reprezentacji w sztafecie mieszanej zajęli bardzo wysokie 8 miejsce, o czym informowaliśmy tutaj.

W niedzielę, 5 marca odbył się bieg indywidualny, w którym Oliwia Arenadarczyk zajęła 17 miejsce, Majka Germata 41 miejsce, Milena Widlak 60 miejsce, a Hubert Matusik bardzo wysokie 8 miejsce.

W biegu indywidualnym, który odbył się w poniedziałek, 6 marca Jakub Potoniec, podczas swojego debiutu w juniorach, został sklasyfikowany na 43 miejscu. Gratulujemy.

Przypominamy, że Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych trwają w kazachskim Szczuczyńsku do 12 marca br. Podczas mistrzostw rozgrywanych jest dziewięć konkurencji wśród juniorów oraz osiem wśród juniorów młodszych.

Fot. Kazakhstan Biathlon Union / Polski Związek Biathlonu

Zobacz inne

Leave a Comment